Міжнародне співробітництво в пріорітеті: ДУІКТ підписав важливу угоду з європейською академією

10:10, 18-07-2024

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій підписав угоду про співробітництво з Академією прикладних наук ВШТІП (Познань, Польща) - WSHIU Akademia Nauk Stosowanyc w Poznaniu.

Дана угода передбачає співробітництво у сфері науково-освітньої, організаційної, культурної, виховної діяльності на принципах партнерства та рівноправності; формування єдиного Європейського простору вищої освіти та культурної взаємодії.

Метою угоди є розвиток освітніх і наукових відносин між ВШТІП Академією Прикладних Наук та Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій задля  сприяння культурній взаємодії.

Співпраця між закладами вищої освіти буде здійснюватися за такими напрямками:

• організація та координація виконання спільних наукових робіт і грантів;
  • спільне проведення наукових, науково-практичних конференцій, семінарів та інших наукових заходів;
  • спільна участь у міжнародних науково-освітніх програмах;
  • взаємне рецензування науково-дослідних робіт, кваліфікаційних робіт, навчальних посібників, статей та інших видань;
  • організація та здійснення взаємних стажувань, навчань, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Сторін;
  • організація та участь у програмах двостороннього та багатостороннього обміну студентами, здобувачами наукових ступенів, науково-педагогічними працівниками за підтримки польських, українських, європейських та інших міжнародних програм;
  • організація спільних виставок, проектів у сфері підприємництва та культурно-масових заходів.

Академія Прикладних Наук у Познані - сучасний університет із традиціями, що налічують чверть століття. Університет підтримує тісний контакт із економічною практикою, розглядаючи її як обов'язковий елемент освіти.

Дана угода відкриває шлях до міжнародної академічної мобільності студентів. Міжнародна академічна мобільність — це чудова нагода для наших здобувачів набути нові знання, професійні навички та досвід, покращити володіння іноземними мовами, зануритися у незнайому для себе культуру, зустріти нових друзів та провести час весело, цікаво та з користю. Академічна мобільність розширює межі професійної самореалізації та додає конкурентних переваг на міжнародному ринку праці.

Першим, хто скористається такою можливістю є здобувач вищої освіти спеціальності «Маркетинг» Левочко Олександр. Вітаємо нашого студента із початком нового етапу у освітньому житті та бажаємо успіхів у навчанні, цікавого та корисного дозвілля, пригод та пізнання.

Шановний абітурієнт, запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижними, актуальними, перспективними спеціальностями!

Не прогав свій шанс отримати персональну консультацію від завідуючих кафедр по обраній Вами спеціальності та поступити на навчання в цьому році!

Вагаєтесь? Дізнайтесь про переваги навчання в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій: