"Маркетинг майбутнього": науковців запрошують долучитися до Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції

13:16, 05-06-2024

У четвер, 6 червня, відбудеться VІ  Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Маркетинг майбутнього: виклики та реалії». Взяти участь в онлайн-заході зможуть всі бажаючі.

ПРОГРАМА ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ

10:00 - Привітання учасників конференції

• Олена Виноградова, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
  • Пауліна Колісніченко, доктор економічних наук, професор, Vice Rector for International Cooperation, WSHIU Academy of Applied Sciences, Poznan, Poland.
  • Валерія Колосок, доктор економічних наук, професор, ДВНЗ  «Приазовський державний технічний університет»

ВИСТУПИ СПІКЕРІВ

10:15

• Альона  Валуєва – менеджер проєктів UnionMedia & Azzuro, Шотландія, Великобританія, тема доповіді «Маркетинг сучасності. Тенденції розвитку та практичні рекомендації»

10:30

• Дмитро Посохов – директор ТОВ МЕДІА КОМПАНІЯ «СТАРЛАЙН», тема доповіді «Стан ринку ТВ реклами в період повномасштабного вторгнення 2022-2024».

10:45

• Андрій Мокряков – старший консультант  компанії «Pro-Consulting», тема  доповіді «Сучасні підходи до проведення маркетингових досліджень: від методології до практичного впровадження»

11:00

• Віталій Тупкало – д.е.н., професор кафедри кібербезпеки, інформаційних технологій та економіки Київського Університету інтелектуальної власності та права, тема доповіді «Процесно-орієнтований підхід до синтезу моделі аудиту потенціцйних інформаційних та кіберзагроз операційній діяльності підприємства».

11:15

• Ольга Ігнатенко – к.псих.н, доцент кафедри маркетингу Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, тема доповіді «Психологія маркетингу. Сучасна концепція формування пропозиції  для покупців з різними типами поведінкової моделі».

Приєднуйтеся за посиланням

Код доступу: q8srA0

БАЖАЄМО ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ !