В МОН затвердили новий склад Наглядової ради ДУІКТ (документ)

14:23, 17-05-2024

Згідно з наказом № 680 Міністерства освіти і науки України від 14 травня 2024 року, в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій було змінено склад Наглядової ради.

Зважаючи на виклики і завдання, що стоять перед університетом в умовах повномасштабної російської агресії, рішенням очільника відомства Оксена Лісового тепер до складу ради входять:

1. Копійка Олег Валентинович, директор Інституту прикладних систем управління Національної академії наук України, голова Наглядової ради;
  2. Потій Олександр Володимирович, заступник Голови державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, бригадний генерал, Доктор технічних наук (за спеціальністю «Системи захисту інформації»), професор – заступник голови Наглядової ради;
  3. Непочатова Лариса Михайлівна, Голова Наглядової Ради ПАТ «Страхова компанія «Бусін», кандидат технічних наук – секретар Наглядової ради;
  4. Корсун Володимир Іванович, генеральний директор Українського державного центру радіочастот (УДЦР);
  5. Медуниця Олег Вячеславович, народний депутат України VII та VIII скликання;
  6. Хіміч Олександр Миколайович, заступник директора з наукової роботи в Інституті кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України;
  7. Шевченко Андрій Віталійович, голова місії Світового Конгресу Українців в Україні. Народний депутат України V, VI та VII скликань.