Cтуденти кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки успішно захистили бакалаврські роботи

16:11, 19-06-2024

Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки повідомляє, що її студенти груп БСД-43 та БСЗ-51 успішно захистили бакалаврські роботи!

У червні цього року студенти кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки завершили свій навчальний шлях, представивши результати своїх наукових досліджень. Роботи охоплювали широкий спектр тем у галузі кібербезпеки.

Кожен студент продемонстрував високий рівень професійної підготовки та наукової компетентності. Комісія високо оцінила їхні досягнення та внесок у розвиток інформаційної безпеки.

Захист бакалаврських робіт став яскравим свідченням того, що студенти груп БСД-43 та БСЗ-51 готові до професійної діяльності та здатні ефективно вирішувати складні завдання в сфері кібербезпеки. Вітаємо наших випускників з успішним завершенням важливого етапу в їхньому житті та бажаємо їм подальших успіхів у професійній кар'єрі!