"Своє.IT 2024": делегація ДУІКТ відвідала всеукраїнський шоурум програмного забезпечення

17:08, 14-06-2024

У п'ятницю, 14 червня, відбувся другий шоурум українського програмного забезпечення Своє.IT. Організатором масштабної події виступила українська IT-компанія, хмарний оператор GigaCloud. Формат шоуруму дав учасникам можливість «приміряти» різні програми, протестувати їх, отримати професійну консультацію та обрати саме те, що підходить конкретному бізнесу. Це спрощує вибір та час на пошук потрібного ПЗ.

На заході були представлені українські розробники програмного забезпечення, ІТ-компанії, які спеціалізуються на впровадженні технологій для цифрового розвитку держави, електронної комерції та впровадженні ІТ-рішень.

Участь в шоурумі взяла й делегація ДУІКТ у складі директора Навчально-наукового інституту Андрія Бондарчука, завідувача кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем Каміли Сторчак, завідувача кафедри Штучного інтелекту Ольги Зінченко і завідувача кафедри Технологій цифрового розвитку Вікторії Жебки. Таким чином, університет взяв участь у формуванні стратегії популяризації вітчизняного програмного забезпечення.

Крім того, в ході форуму делегація налагодила контакти для майбутнього підписання договорів про співпрацю, визначення баз практик та працевлаштування студентів, виконання спільних науково-дослідних робіт та інших взаємовигідних форм співпраці.