XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Курси від FAVBET Tech: студентів ДУІКТ запрошують до вивчення Erlang!

12:02, 27-09-2024

Шановні здобувачі освіти!

Компанія FAVBET Tech запрошує студентів кафедри Інформаційних систем та технологій ДУІКТ на курси з вивчення Erlang — функціональної мови програмування, що створена для розробки високонавантажених систем, потребуючих високої надійності та масштабованості.

Протягом трьох місяців слухачі курсу послідовно опановуватимуть всі кроки роботи з мовою: від знайомства з базовими типами й функціями до побудови й релізу повноцінного проєкту.

Вимогою для участі в курсі є мінімальний досвід в ІТ, а також базові навички роботи з терміналом Linux та знання алгоритмів. Для реєстрації на курс достатньо заповнити форму за посиланням.

Старт курсів — 15 жовтня.

Формат проведення — дистанційний.

Зверніть увагу: кращі слухачі отримають змогу працевлаштуватися у компанію FAVBET Tech!