XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Вступ 2024: Інформаційні системи та технології в ДУІКТ: остання можливість подати документи!

14:02, 12-08-2024

Вже 14-го серпня спливає термін подачі документів до закладів вищої освіти.

Якщо ви досі цього не зробили, пропонуємо приїхати на екскурсію в ДУІКТ, де ви дізнаєтесь про усі тонкощі навчання на 126-й спеціальності - Інформаційні системи та технології, ознайомитеся з головними перевагами з поміж інших освітніх програм та зрозумієте, чому працевлаштування за нашою спеціальністю вже з другого курсу - не міф, а реальність.

Немає можливості приїхати до університету? Не проблема: прийом заяв і документів у нас здійснюється і в дистанційному форматі!

Ба більше: якщо при складанні НМТ ви набрали 150 балів і вище з двох предметів, ви можете претендувати на безкоштовне навчання на нашій спеціальності (навіть вступивши на контракт).

126-а спеціальність Інформаційні системи та технології в ДУІКТ є однією з найунікальніших з поміж інших. І це не гучні слова, адже дана спеціальність пропонує вивчати абсолютно все, що ми знаємо про ІТ на сьогоднішній день: веб-дизайн, програмування, програмування мобільних пристроїв, 3д моделювання, робототехніка, embedded розробка, ІоТ технології, бази даних та серверні сховища.

Ми пропонуємо своїм студентам вивчати усе найкраще та найпопулярніше, що є наразі в сфері ІТ, підкріплюючи це сучасними сертифікованими курсами (Cisco, Mikrotik) та програмами стажування від компаній партнерів (Huawei, Vodafone, SmartSynergy і т.д).

Тож, що ми маємо на виході?

• Потужний багаж знань з багатьох популярних напрямків в ІТ;
  • Солідне портфоліо з практиками та стажуваннями (які гарантовано відбуваються в сучасних ІТ компаніях з другого курсу);
  • Сертифікати з сучасних ІТ курсів, які будуть слугувати підтвердженням вашої кваліфікації.

Якщо вас зацікавила дана пропозиція, очікуємо в приймальній комісії!

Ми працюємо:

• Пн-пт - 08:00-17:00;
  • Сб - 08:00-13:00.

м. Київ, вул. Солом'янська, 7.

Бажаємо успішного вступу!