ДУІКТ розбудовує співпрацю з Українським державним центром радіочастот

15:58, 30-05-2024

На запрошення керівництва університету до ДУІКТ завітав Володимир Корсун, генеральний директор Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».

Український державний центр радіочастот (УДЦР) – ключове державне підприємство, що здійснює організаційні та технічні заходи щодо забезпечення належного і ефективного використання радіочастотного спектру в інтересах усіх категорій і груп користувачів.

Під час зустрічі в.о. ректора університету Володимир Шульга та генеральний директор УДЦР Володимир Корсун підписали «Меморандум про співробітництво у сферах електронних комунікацій та радіотехніки» між ДУІКТ та УДЦР. Сторони також обговорили конкретні напрями співпраці між ДУІКТ і УДЦР, а також намітили план першочергових заходів.

Ця угода спрямована на формування ефективного механізму взаємодії та обміну інформацією з питань розвитку вищої освіти, наукової діяльності та підготовки висококваліфікованих кадрів у сферах електронних комунікацій та радіотехніки. Зокрема, у документі передбачено:

• проведення практик і стажувань здобувачів вищої освіти в підрозділах УДЦР;
  • організацію спільних наукових досліджень і спільних робочих груп з розроблення професійних стандартів у сферах електронних комунікацій та радіотехніки;
  • підтримку розвитку матеріально-технічної бази ДУІКТ;
  • розроблення та впровадження сучасних освітньо-професійних програм, процедур присвоєння та підтвердження професійних кваліфікацій, оцінювання компетентностей тощо.

Очільник ДУІКТ висловив глибоку вдячність генеральному директору Володимиру Корсуну за візит та підтримку ініціатив університету у сферах електронних комунікацій та радіотехніки.

«Ми дуже зацікавлені в тому, щоб наші викладачі, науковці, здобувачі вищої освіти університету могли вдосконалювати свої професійні навички на такому потужному державному підприємстві як УДЦР», – відзначив Володимир Шульга.

У свою чергу, Володимир Корсун висловив значні надії на дане партнерство, адже воно спрямоване на підготовку висококваліфікованих фахівців та розвиток наукового потенціалу в галузях, важливих для національної безпеки й цифрового прогресу України.