Новий етап у співпраці ДУІКТ з одним з світових лідерів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій – компанією Хуавей

15:18, 26-06-2024

Університет відвідала представницька делегація китайської компанії Хуавей на чолі з паном Цінь Біном, директором Європейського департаменту технічних продаж та Тоні Цао, директором ТОВ «Хуавей Україна».

Варто відзначити, що з моменту підписання першого меморандуму про співпрацю у 2020 році відносини ДУІКТ з китайськими партнерами активно розвиваються. Зокрема, за підтримки компанії в університеті відкрито «Академію інформаційно-комунікаційних технологій Хуавей», обладнано точками доступу Wi-Fi укриття та аудиторії, регулярно проводяться спільні заходи за програмою дуальної освіти, а також виділяються стипендії та можливості для стажування наших студентів.

Високих гостей зустрічали: в.о.ректора Володимир Шульга, перший проректор Олександр Корченко, проректор з навчально-виховної роботи Олександр Пономаренко, помічник ректора Сергій Кондратюк, директор Навчально-наукового інституту інформаційних технологій Андрій Бондарчук та завідувач кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем Каміла Сторчак.

Згідно програми візиту китайські партнери відвідали навчальні лабораторії університету, ознайомилися з матеріально-технічною базою та науково-освітніми підходами до навчання здобувачів вищої освіти у галузі телекомунікацій та інформаційних технологій.

З метою розширення і поглиблення конструктивної взаємодії в.о. ректора університету Володимир Шульга та директор ТОВ «Хуавей Україна» Тоні Цао підписали новий, більш посилений «Договір про співробітництво», що спрямований на максимальне використання інноваційного потенціалу двох сторін. Зокрема, у документі передбачено проведення спільних заходів, спеціалізованих курсів, наукових досліджень, проходження практики та стажувань здобувачами вищої освіти тощо.

Користуючись нагодою, очільник університету нагородив директора Європейського департаменту технічних продажів компанії Хуавей пана Цінь Біня відзнакою за багаторічну плідну співпрацю та надання сучасного обладнання для підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі інформаційних технологій і телекомунікацій.

Сторони також обговорили конкретні напрями взаємодії між ДУІКТ і компанією Хуавей, а також намітили план першочергових заходів. Виконувач обов’язків ректора подякував китайським партнерам за візит і підтримку, яку вони надають університету в умовах воєнного стану.

«Ми зацікавлені в тому, щоб розширювати співпрацю та залучати в освітній процес інформаційно-комунікаційні рішення компанії, яка по праву вважається одним з глобальних лідерів галузі», – зазначив Володимир Шульга.