XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Студенти ДУІКТ взяли участь в легкоатлетичному забігу "Солом'янська ліга бігу"

11:13, 30-09-2024

В суботу, 28 вересня за ініціативи Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації в парку "Відрадний" відбувся традиційний легкоатлетичний забіг "Солом'янська ліга бігу". До змагань долучилися школярі, студенти та ветерани спорту.

Метою забігу є пропаганда і розвиток оздоровчого і спортивного бігу серед дітей, молоді та мешканців району, а також підвищення масовості руху любителів бігу.

Участь в спортивному заході взяли й студенти та представники Держвного університету інформаційно-кмунікаційних технологій.

Спортсмени ДУІКТ достойно пробігли дистанцію в 1 км:

• Владислав Томін (КНД 41) та Нікіта Платонов (КНД 42) виконали

розрядні нормативи спортивної кваліфікації з бігової дісціпліни;

• Євген Ольховський (ПД 32) показав чудовий особистий результат.

ДУІКТ завжди з радістю приєднується до ініціатив, направлених на популяризацію здорового способу життя і запрошує усіх бажаючих долучатися до наших спортсменів, аби разом досягати нових вершин і покращувати свій рівень фізичної підготовки!

Бажаємо студентам та викладачам ДУІКТ найкращих результатів та широкого залучення до фізкультурно-оздоровчих заходів.