Студентка команди легкої атлетики ДУІКТ виконала норматив кандидата в майстри спорту (відео)

10:25, 15-07-2024

У червні цього року в столиці відбувся літній чемпіонат з легкої атлетики. Відмінниця навчання та спортсменка Ірина Перната до визначеної мети завжди йде впевнено та поступово наближаючись до визначених пріоритетів життя.

Талановита молодь вступаючи до ДУІКТ ставить цілі до світових рейтингових ІТ- професій вибираючи здоровий надійний європейський шлях.

Побажаємо нашій Ірині швидко виконати норматив в МС, а молоді-абітурієнтів ДУІКТ не роздумуючи вступати до нашої дружної сортивної родини наповнюючи талановите студентство - ІТ-профі.