Інноваційні технології під час навчання математики

12:42, 19-02-2021

Виклачач кафедри вищої математики Калинюк Алла Миколаївна закінчила математичний факультет Чернівецького державного університету за спеціальністю «Прикладна математика»  з відзнакою. Навчалась в аспірантурі Інституту математики академії наук України, де захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «Диференціальні рівняння». Має великий досвід викладання. У її творчому доробку численні наукові, науково-методичні публікації, методичні посібники з дисциплін, які викладались.

Алла Миколаївна проводить заняття з вищої математики на перших курсах спеціальностей «Інженерія программного забезпечення» і «Телекомунікації  та радіотехніка».

9 лютого в групі ТСД-13 Калинюк А.М. було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Вища математика» на тему:  «Похідна та її застосування». Заняття почалося з актуалізації опорних знань, потім перейшли до розв’язання задач, зокрема і прикладних задач професійного спрямування. Онлайн-тестування наприкінці пари дозволило оцінити рівень засвоєного матеріалу та здійснити якісну роботу над помилками.  Робота студентів була організована на закріплення нових умінь і навичок  з використанням новітніх методик навчання та ефективним використанням новітніх технологій.

На занятті були присутні: завідувач кафедри вищої математики кандидат фізико-математичних наук, доцент Замрій Ірина Вікторівна та інші викладачі кафедри, які оцінили проведення заняття на високому науково-методичному рівні.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації