Вивчаємо математику онлайн!

08:11, 26-10-2020

Дистанційне навчання – це технологія, що базується на принципах відкритого навчання, широко використовує комп’ютерні навчальні програми різного призначення та сучасні телекомунікації з метою доставки навчального матеріалу та спілкування безпосередньо за місцем перебування студентів.

Світ не стоїть на місці. І ми маємо не відставати. А навпаки — разом із ним впевнено крокувати шляхом прогресу, вповні використовуючи увесь потенціал передових інформаційних технологій сучасності. Особливо це актуально для освіти — галузі, яка за самою своєю суттю повинна уособлювати усе прогресивне, сучасне і найбільш актуальне. Наприклад, брати на озброєння практики дистанційного навчання.

У чому головний плюс інформаційно-комунікаційних технологій? Для них не існує кордонів і меж. Де б ви не були — у будь-якому селі, місті, країні та навіть на будь-якому материку, сьогодні ви можете легко отримати доступ до потрібних вам знань і якісної освіти європейського рівня.

Що таке дистанційне навчання?

• Це - навчання нової епохи, вчасна відповідь на виклики інформаційного суспільства.
  • Це - активна та продуктивна взаємодія студентів з викладачем-координатором курсу.
  • Це - систематичний контроль навчального процесу, що здійснюється як викладачем, так і автоматично - за допомогою спеціально розроблених систем тестування.
  • Це - оперативний зворотній зв'язок протягом усього навчального процесу.
  • Це - повний комплект необхідних навчально-методичних матеріалів з кожної дисципліни.
  • Це - неповторний досвід творчої та пізнавальної діяльності.
  • Це - захоплива та продуктивна подорож у світ інформаційних технологій 21 століття.

У рамках дії карантинних заходів для запобігання поширення коронавірусу COVID-19 всі викладачі кафедри вищої математики проводять заняття дистанційно з Державного університету телекомунікацій для всіх студентів.

Всі викладачі кафедри вищої математики для організації дистанційного навчання використовують різні засоби інформаційно-комунікаційних технологій, а саме:

• поштові сервіси;
  • онлайн-лекції, практичні, консультації за допомогою платформи Zoom, що дозволяють ділитися текстами лекцій, методичними вказівками до лабораторних, практичних занять та самостійної роботи студентів, презентаціями, відеоматеріалами, перевіряти виконання завдань тощо;
  • систему дистанційного навчання Moodle;
  • базові сервіси Google;
  • відео-записи лекцій;
  • власні YouTube-канали з необхідними відео-матеріалами та записами занять;
  • індивідуальні аудіо-записи для студентів з особливими потребами.

Кафедра вищої математики використовує найефективніші інформаційно-комунікаційні технології навчання для успішного навчання та контролю якості знань своїх студентів.

Бажаємо всім студентам успіхів у навчанні та опануванні нових знань!

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси