Друга перездача з вищої математики

15:58, 27-01-2020

Шановні студенти 1-2 курсів!

Викладачі кафдри вищої математики нагадують вам, що друга перездача з дисципліни «Вища математика» відбудеться 05 лютого 2020 року.

При повторному перескладанні (друга перездача) екзамен (залік) у студента може приймати комісія, яка створюється директором інституту (деканом). Оцінка комісії є остаточною. Якщо студент був допущений до складання семестрового контролю, але не з’явився без поважної причини, то вважається, що він використав першу спробу скласти екзамен (залік) і має заборгованість.

У випадках конфліктної ситуації за мотивованою заявою студента чи викладача, директором інституту (деканом) створюється комісія для приймання екзамену (заліку), до якої входять завідувач кафедри (провідний викладач) і викладачі відповідної кафедри, представники деканату, профспілкового комітету студентів та Студентської ради.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації