Дні відкритих дверей у Державному університеті телекомунікацій вже відвідало чимало абітурієнтів із різних куточків України. У п’ятницю 25 жовтня гостями нашого вишу стали школярі 10-а класу спеціалізованої школи №304 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Києва та їхні батьки.
У холі навчального закладу абітурієнтів зустрічали директор Навчально-наукового інституту Захисту інформації Савченко Віталій Анатолійович і викладачі кафедри Вищої математики Свинчук Ольга Василівна та Олімпієва Юлія Ігорівна. Майбутнім вступникам розповідали про навчання та переваги Університету телекомунікацій, консультували щодо вступу, інформували про заходи, які можна відвідати школярам.
Учням школи провели екскурсію навчальним корпусом університету. Вони відвідали Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard кафедри Комп’ютерних наук, де професор кафедри, кандидат технічних наук Гніденко Микола Петрович розповів, що Інститут інформаційних технологій готує фахівців, які займаються розробкою, проектуванням інформаційних мереж зв’язку, створенням, супроводом і використанням прикладних програмних та інформаційних систем, обробкою й аналізом експериментальних даних, методами математичного моделювання. Розповів також, що при кафедрі Комп'ютерних наук створено Навчально-науковий центр «Технології Hewlett-Packard» з метою вдосконалення знань і навичок студентів та викладачів інформаційної сфери, підготовки висококваліфікованих фахівців з ІТ-технологій.
Також наші гості відвідали навчальну лабораторію Безпеки інформаційно-комунікаційних технологій, де старший викладач Хмелевський Ростислав Миколайович провів міні-лекцію про відстеження атаки або несанкціонованого доступу, що дозволяє визначити стратегію зловмисника та перелік засобів, за допомогою яких можуть бути завдані удари реально наявним об’єктам безпеки.
В лабораторії волоконно-оптичного зв’язку завідувач кафедри Телекомунікаційних технологій Гетманець О.В. розповів про перспективи навчання за спеціалізацією «Волоконно-оптичні системи передачі» та продемонстрував обладнання, на якому навчаються студенти. Також він запросив школярів до навчання у секції Інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій відділення Технічних наук Малої Академії Наук (МАН), що працює на базі Навчально-наукового інституту Телекомунікацій, з подальшим написанням наукової роботи.
Під час екскурсії було роздано рекламну продукцію про Університет та про його структурні підрозділи, проведено роз'яснювальну роботу щодо пріоритетів освіти та потреб сучасного ринку праці. Усі бажаючі отримали відповіді на питання про правила прийому до Університету та його матеріально-технічну базу.
Неабияке зацікавлення в гостей Університету викликала міжнародна діяльність університету, зокрема, освітні проекти, співпраця з навчальними закладами Європи, закордонна студентська практика.
Позитивна атмосфера вишу запам’яталася молоді та залишила незабутні враження. Багато хто з школярів сьогодні зміг визначитися з вибором майбутньої Альма-матер. Прощаючись із навчальним закладом, абітурієнти висловлювали щирі сподівання повернутися як найшвидше та вступити до найкращого вишу країни – Державного університету телекомунікацій.