Відкриті лекції з дисципліни «Вища математика»

13:38, 11-03-2019

Минулого тижня викладачі кафедри провели відкриті лекції з дисципліни «Вища математика». Відкриті лекції сприяють згуртуванню колективу кафедри, створенню концептуальної єдності науково-методичних підходів та дій щодо організації навчального процесу та вимог до студентів. Проте необхідно пам’ятати, що лекція читається не для колег, а для студентів!

04.03.19 р.

Тема: «Диференціальні рівняння».

Викладач: Шевченко Г. В.

05.02.19 р.

Тема: «Послідовність випробувань».

Викладач: Власик Г. М.

Тема: «Кратні інтеграли».

Викладач: Дахно Н. Б.

Всім викладачам, а особливо починаючим, необхідно частіше відвідувати лекції своїх колег, досвідчених науковців, з метою підвищення свого професійного рівня!

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації