Курси ”Обчислювальної математики з використанням персонального комп’ютера”

13:29, 04-02-2019

Шановні студенти!

Кафедра вищої математики набирає студентів на курси з обчислювальної математики з використанням персонального комп’ютера.

Метою курсів є поглиблене вивчення вищої математики (обчислювальної математики з використанням персонального комп’ютера).

Обсяг курсів – 36 годин.

Курси будуть проводитись раз на тиждень на 3-4 парах в ауд. 517.

Викладачі: Дахно Наталія Борисівн, Свинчук Ольга Василівна

Тривалість: з березня 2019 р. по квітень 2019 р.

Основні розділи, що будуть вивчатися на курсах:

• Диференціальне числення.
  • Інтегральне числення.
  • Диференційні рівняння.
  • Ряди.

Записатися на курси можна в ауд. 517 у Дмитра Васильовича.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології