На минулому тижні в рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри вищої математики Шевченко Світлана Миколаївна відвідала Білогородську школу №2.
Під час зустрічі було проведено бесіду з учнями десятих та одинадцятих класів: охарактеризовано Державний університет телекомунікацій, роздано агітаційний матеріал та представлені відповіді на питання учнів з приводу майбутніх професій, які можна отримати в результаті навчання в Державному університеті телекомунікацій.
Місія програми – сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш динамічної та прибуткової ІТ-сфери. Студенти професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.
Місія програми – сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш динамічної та прибуткової ІТ-сфери. Студенти професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.
Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.