Кафедра вищої математики вітає доцента кафедри, кандидата фізико-математичних наук Лукову-Чуйко Наталію Вікторівну з отриманням атестата доцента.
Бажаємо Наталії Вікторівні подальшої плідної наукової та педагогічної праці, нових наукових здобутків та сил для їх звершення.
Місія програми – сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш динамічної та прибуткової ІТ-сфери. Студенти професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.
Місія програми – сучасна фінансово-економічна підготовка фахівців, які здатні розробити та реалізувати ефективну стратегію підприємницької діяльності, у т.ч. для підприємств найбільш динамічної та прибуткової ІТ-сфери. Студенти професійно володіють сучасними програмними продуктами з економічної діагностики та планування і досконало знають провідні управлінські та інформаційні технології.
Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.