Перездача заборгованостей

18:28, 21-01-2016

Шановні студенти! Увага!

Перездача заборгованості з дисципліни "Вища математика"

Просимо звернути увагу студентів СЗД-11, які мають заборгованість з навчальної дисципліни "Вища математика".

Перездача відбудеться у вівторок, 26 січня 2016 року, в 12:00, в аудиторії 515.

Перездача заборгованості з дисципліни "Теорія ймовірності та математична статистика"

Просимо звернути увагу студентів СТД-11, які мають заборгованість з навчальної дисципліни "Теорія ймовірності та математична статистика".

Перездача відбудеться у п’ятницю, 22 січня 2016 року, в 12:00, в аудиторії 512.

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія