Курси обчислювальної математики з використанням персонального комп’ютера

11:24, 11-01-2016

На кафедрі вищої математики організовано курси з вищої математики (обчислювальної математики з використанням персонального комп’ютера) для осіб, які виявили бажання покращити рівень знань з математики, в тому числі для студентів Державного університету телекомунікацій.

Термін навчання з 29 лютого 2016 року по 27 квітня 2016 року. Вартість навчання за весь курс становить 1500 грн.

Викладачами курсів з вищої математики будуть кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри вищої математики Жихарєва Ю.І. та кандидат технічних наук, доцент кафедри вищої математики Жебка В.В.

Обсяг навчання – 54 години аудиторних занять, з них: 18 годин лекційних занять та 36 годин лабораторних занять.

Групи будуть сформовані у відповідності до поданих заявок. Кількість осіб у групі не буде перевищувати 20 слухачів, що забезпечить можливість встановлення зворотного зв’язку та контроль рівня засвоєння матеріалу кожним учнем. Заняття будуть проводитися три рази на тиждень згідно затвердженого розкладу.

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях

Енергоефективні технології в телекомунікаціях - це технології, які спрямовані на ефективне (раціональне) використання енергетичних ресурсів в галузі, яка як ніхто потребує їх постійного споживання. Використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення, наприклад, базової станції або центру обробки даних.

Ця галузь знань знаходиться на стику інженерії, економіки, юриспруденції і соціології.

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа