ВІТАЄМО!

16:49, 05-10-2015

Шановна Світлано Миколаївно!

Вітаємо Вас із присвоєнням  вченого звання доцента!!!

Наказ МОН № 987 від 29.09.2015 р.

Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, успіхів, подальшого розвитку та наполегливості в досягненні ще більших висот! Ми пишаємось Вами та намагаємось брати з Вас приклад!

Шановна Вікторіє Вікторівно!

Вітаємо Вас із присвоєнням  наукового ступеня кандидата технічних наук!!!

Наказ МОН № 987 від 29.09.2015 р.

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз