30 вересня 2015 року в рамках профорієнтаційної роботи старший викладач кафедри вищої математики Шевченко Галина Володимирівна відвідала крюковщинську загальноосвітню школу, с. Крюковщина.
Під час зустрічі було проведено бесіду з учнями одинадцятих класів: охарактеризовано Державний університет телекомунікацій, роздано агітаційний матеріал та представлені відповіді на питання учнів з приводу майбутніх професій, які можна отримати в результаті навчання в Державному університеті телекомунікацій.
Проведена бесіда викликала велику зацікавленість з боку учнів.
Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.
Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.
Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.