Профорієнтаційна робота

15:22, 02-10-2015

23 вересня 2015 року в рамках профорієнтаційної роботи старший викладач кафедри вищої математики Дахно Наталія Борисівна відвідала спеціалізовану школу №17 м. Київ.

Під час зустрічі було проведено бесіду з учнями одинадцятих класів: охарактеризовано Державний університет телекомунікацій, роздано агітаційний матеріал та представлені відповіді на питання учнів з приводу майбутніх професій, які можна отримати в результаті навчання в Державному університеті телекомунікацій.

Проведена бесіда викликала велику зацікавленість з боку учнів.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Фахівці з технічного захисту інформації – це унікальні спеціалісти, які поєднують теоретичні та практичні знання в областях: інформатики, архітектури комп'ютерів, систем і пристроїв інформаційної та кібернетичної безпеки, проектування та експлуатації комплексних систем захисту інформації.

В процесі навчання студенти опановують найсучасніші системи захисту інформації, багатофункціональні пошукові прилади, апаратуру спеціальних досліджень для пошуку та нейтралізації закладних пристроїв, запобігання витоку інформації через різноманітні фізичні (не тільки цифрові) канали, отримують міжнародні сертифікати.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації