23 вересня 2015 року в рамках профорієнтаційної роботи старший викладач кафедри вищої математики Дахно Наталія Борисівна відвідала спеціалізовану школу №17 м. Київ.
Під час зустрічі було проведено бесіду з учнями одинадцятих класів: охарактеризовано Державний університет телекомунікацій, роздано агітаційний матеріал та представлені відповіді на питання учнів з приводу майбутніх професій, які можна отримати в результаті навчання в Державному університеті телекомунікацій.
Проведена бесіда викликала велику зацікавленість з боку учнів.
Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.
Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.
Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.