Колектив кафедри прийняв участь в урочистих заходах з нагоди 12-річчя Державного музею авіації

08:38, 29-09-2015

25 вересня 2015 року кафедра вищої математики відвідала Державний музей авіації, в якому проходили урочистості з нагоди 12-річчя музею.

Програма урочистостей складалася з декількох етапів:

13.45–14.00: зустріч гостей на Музейній площі;

14.00-14.30: мітинг на майданчику біля баннеру на фоні  літака Ту-134А-3 «Україна»;

14.30–17.00: екскурсійна програма по Музею та обмін досвідом.

Вперше було відкрито вільний доступ до пасажирських салонів та кабін екіпажу літаків:

• президентського Ту-134А-3;
  • транспортного Іл-76;
  • стратегічного бомбардувальника Ту-22М3;
  • найбільшого у світі протичовнового літака Ту-142МЗ;
  • навчально-бойового винищувача L-39 «Альбатрос».

Також можна було відвідати пасажирські салони:

• пасажирських лайнерів Ту-154, Іл-62;
  • гелікоптерів Мі-8 і Мі-26;
  • навчально-тренувального Ту-134УБЛ (з експозиціями «Історія стратегічної авіації» та «Історія льотної уніформи»).

Викладацький склад кафедри вищої математики відвідав унікальну колекцію ретроавтомобілів, яку презентувала майстерня «Old Car Service».

Під час святкових заходів відбувся обмін досвідом колективу кафедри з викладачами Національного авіаційного університету та його керівником – в.о. ректора Хращевським Рімвідасом Вілімовичем.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які будуть введені до варіативної частини освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю