Засідання кафедри вищої математики

15:18, 22-09-2015

9 вересня 2015 року в аудиторії 515 відбулося планове засідання кафедри вищої математики. Мета засідання: обговорення нагальних питань нового навчального року.

В процесі засідання було розглянуто наступні питання:

1. Остаточний розподіл навантаження.
  2. Заповнення індивідуальних планів викладачів.
  3. Пропозиціх щодо проведення курсів.
  4. Пропозизії щодо проведення гуртків, факультативів.
  5. Профорієнтаційна робота
  6. Звіт по робочих програмах і методичного забезпечення.
  7. Різне.

Спеціалізація: Документознавство та інформаційна діяльність

Бакалавр з цього фаху підготовлений до роботи в інформаційних, аналітичних, архівних, адміністративних, кадрових підрозділах і службах, службах діловодства підприємств, організацій, установ, фірм різного профілю та форм власності, а також в органах державного управління усіх рівнів. Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності за умов набуття відповідних знань і практичних вмінь може адаптуватись до таких суміжних напрямів діяльності, як маркетингова, рекламна, зв’язки з громадськістю, обліково-контрольна та ін.

Спеціалізація: Документознавство та інформаційна діяльність

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа