Підготовка до нового навчального року

14:21, 22-09-2015

З метою підготовки до нового навчального року 27 серпня 2015 року було проведено засідання кафедри вищої математики.

В процесі засідання було розглянуто наступні питання:

1. Зміни в розподілі навчального навантаження.
  2. Стан методичного забезпечення кафедри.
  3. Індивідуальні плани викладачів та план роботи кафедри на 2015-2016 н.р.
  4. План профорієнтаційної роботи кафедри.
  5. Інструктаж з охорони праці.
  6. Стан науково-дослідних робіт кафедри.
  7. Різне.

В процесі засідання кафедри було визначено відповідальних за певні сфери роботи кафедри. Встановлено відповідальних за робочі програми дисциплін та поновлення методичного забезпечення кафедри. Визначено строки виконання встановлених завдань.

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

Спеціалізація: Менеджмент

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа