Підготовка до нового навчального року

14:21, 22-09-2015

З метою підготовки до нового навчального року 27 серпня 2015 року було проведено засідання кафедри вищої математики.

В процесі засідання було розглянуто наступні питання:

1. Зміни в розподілі навчального навантаження.
  2. Стан методичного забезпечення кафедри.
  3. Індивідуальні плани викладачів та план роботи кафедри на 2015-2016 н.р.
  4. План профорієнтаційної роботи кафедри.
  5. Інструктаж з охорони праці.
  6. Стан науково-дослідних робіт кафедри.
  7. Різне.

В процесі засідання кафедри було визначено відповідальних за певні сфери роботи кафедри. Встановлено відповідальних за робочі програми дисциплін та поновлення методичного забезпечення кафедри. Визначено строки виконання встановлених завдань.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі