Профорієнтаційна робота

19:44, 01-06-2015

22 травня 2015 року в рамках профорієнтаційної роботи серед молоді та майбутніх абітурієнтів асистент кафедри вищої математики Жебка Вікторія Вікторівна відвідала Києво-Святошинську районну класичну гімназію, яка знаходиться в м. Боярка, Київської області.

Зустріч була проведена серед учнів 10-11 класів, під час якої було роздано агітаційний матеріал, охарактеризовано Державний університет телекомунікацій, запрошено до навчання. В кінці зустрічі Вікторія Вікторівна відповіла на питання учнів. Зустріч викликала велику зацікавленість та зумовила жваве обговорення.

Кафедра вищої математики бажає всім майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір своєї професії та мати можливість її здобути.

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка