Профорієнтаційна робота

19:44, 01-06-2015

22 травня 2015 року в рамках профорієнтаційної роботи серед молоді та майбутніх абітурієнтів асистент кафедри вищої математики Жебка Вікторія Вікторівна відвідала Києво-Святошинську районну класичну гімназію, яка знаходиться в м. Боярка, Київської області.

Зустріч була проведена серед учнів 10-11 класів, під час якої було роздано агітаційний матеріал, охарактеризовано Державний університет телекомунікацій, запрошено до навчання. В кінці зустрічі Вікторія Вікторівна відповіла на питання учнів. Зустріч викликала велику зацікавленість та зумовила жваве обговорення.

Кафедра вищої математики бажає всім майбутнім абітурієнтам зробити правильний вибір своєї професії та мати можливість її здобути.

Освітня програма: Комп’ютерні науки

За освітньою програмою Комп’ютерні науки, спеціальність 122 Комп’ютерні науки (англ. Computer Science, CS) готуються фахівці, що здатні виконувати функції розробника-програміста, спеціаліста по мережах, адміністратора баз даних, системного адміністратора, DevOps Engineer, спеціаліста по тестуванню програм, IT-архітектора. Вони володіють навичками алгоритмічного мислення, уявлення інформації, програмування і проектування комп’ютерних систем. Основні розділи: алгоритми і структури даних, мови програмування, архітектура комп'ютерів, операційні системи і комп'ютерні мережі, розробка програмного забезпечення, сервери і бази даних, штучний інтелект та робототехніка, комп'ютерна графіка, взаємодія людини і комп'ютера та ін.

Освітня програма: Комп’ютерні науки

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа