Засідання кафедри

09:45, 21-05-2015

20 травня 2015 року в 515 аудиторії відбулося планове засідання кафедри вищої математики.

Мета засідання: обговорення нагальних питань навчального процесу.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Агітаційна робота кафедри: звіт викладачів про стан на сьогодні та плани на найближчий період.
  2. Наукова робота: звіт викладачів про стан на сьогодні та плани на найближчий період.
  3. Науково-дослідні роботи: уточнення тематики, звіт відповідальних про стан НДР на сьогодні та плани на найближчий період.
  4. Оформлення сайту кафедри.
  5. Підготовка викладачів до літньої сесії.
  6. Різне.

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз