Агітаційна робота

08:27, 18-05-2015

Викладачі кафедри вищої математики продовжують проводити агітаційну роботу серед учнів старших класів. Так 8 травня 2015 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри вищої математики Шевченко С.М. відвідала Брусилівську ЗШ І-ІІІ ступенів №1.

А 14 травня 2015 року асистент кафедри вищої математики Жебка В.В. відвідала Онуфріївську ЗШ І-ІІІ ступенів.

Спеціалізація: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Фахівець з підприємництва, торгівлі та біржової справи здійснює організацію підприємницької (у т.ч. торговельної та біржової) діяльності підприємства, вирішує проблеми формування ефективної загальної стратегії розвитку підприємства, обґрунтовує фінансово-економічну, товарну, збутову та кадрову підстратегії, визначає напрями підвищення ринкової вартості підприємства в умовах динамічного бізнес-середовища.

Фахівець може займати первинні посади на підприємствах різного профілю та організаційно-правової форми, в проектних організаціях, консультативних центрах, наукових та освітніх закладах.

Спеціалізація: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка