Викладачі кафедри вищої математики продовжують проводити агітаційну роботу серед учнів старших класів. Так 8 травня 2015 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри вищої математики Шевченко С.М. відвідала Брусилівську ЗШ І-ІІІ ступенів №1.
А 14 травня 2015 року асистент кафедри вищої математики Жебка В.В. відвідала Онуфріївську ЗШ І-ІІІ ступенів.
Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.
Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!
Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.
Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!
Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.