Засідання кафедри

15:58, 02-05-2015

29 квітня 2015 року в 504 аудиторії відбулося планове засідання кафедри вищої математики. Мета засідання: обговорення нагальних питань навчального процесу.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Дистанційне навчання: звіт викладачі про роботу у вказаному напрямку та плани на майбутнє.

2. Оформлення сайту кафедри.

3. Агітаційна робота кафедри: звіт викладачів про стан на сьогодні та плани на найближчий період.

4. Різне.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які будуть введені до варіативної частини освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю