29 квітня 2015 року в 504 аудиторії відбулося планове засідання кафедри вищої математики. Мета засідання: обговорення нагальних питань навчального процесу.
На засіданні були розглянуті наступні питання:
Дистанційне навчання: звіт викладачі про роботу у вказаному напрямку та плани на майбутнє.
Оформлення сайту кафедри.
Агітаційна робота кафедри: звіт викладачів про стан на сьогодні та плани на найближчий період.
Різне.
Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.
Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.
Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.