Відкрита лекція

19:20, 01-05-2015

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на відкриту лекцію з дисципліни математичний аналіз на тему: «Комплексні числа та множини на комплексній площині. Функції комплексної змінної». Лекцію проводить доцент кафедри вищої математики, кандидат фізико-математичних наук Дзядик Світлана Юріївна.

Лекція відбудеться 5 травня 2015 року на першій парі (8.00-9.35) в аудиторії 501.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси