Відкрита лекція

10:13, 30-04-2015

28 квітня 2015 року в 515 аудиторії відбулася відкрита лекція  з дисципліни вища математика на тему: «Числові ряди». Лекцію проводила  доцент кафедри вищої математики, кандидат педагогічних наук Шевченко Світлана Миколаївна в групах КСД-11, КСД-12.

На відкритій лекції були присутні представники кафедр вищої математики, прикладного програмування та кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки.

Лекція пройшла на високому науковому та методичному рівнях.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які будуть введені до варіативної частини освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю