28 квітня 2015 року в 515 аудиторії відбулася відкрита лекція з дисципліни вища математика на тему: «Числові ряди». Лекцію проводила доцент кафедри вищої математики, кандидат педагогічних наук Шевченко Світлана Миколаївна в групах КСД-11, КСД-12.
На відкритій лекції були присутні представники кафедр вищої математики, прикладного програмування та кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки.
Лекція пройшла на високому науковому та методичному рівнях.
Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.
Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.
Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.