Відкрите заняття з вищої математики

15:56, 12-12-2023

11 грудня відбулася відкрита лекція доцента кафедри вищої математики, математичного моделювання та фізики Маланюк Наталії Михайлівни на тему: «Похідна функцій однієї та багатьох змінних» для студентів першого курсу, які навчаються за спеціальністю 125 – «Кібербезпека та захист інформації».

Лекція націлена на формування у здобувачів вищої освіти базових теоретичних знань щодо широкого застосування похідної. Головна мета – поглибити й розширити знання студентів про похідну та диференціал; закріпити навички знаходити похідну, показати її місце і значення при розв’язуванні задач прикладного спрямування.

Подання теоретичного матеріалу супроводжувалося інформативно-ілюстративною презентацією та паралельним  розв’язуванням задач за темою лекції. Значну увагу викладач приділив можливостям використання методів диференціального числення в майбутній професійній діяльності.

Студенти активно відповідали на поставлені запитання, проявили зацікавлення до теми лекції, брали участь у дискусіях, обговоренні практичних завдань і занотовували корисну інформацію.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси