XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Кафедра Вищої математики, математичного моделювання та фізики запрошує студентів долучитися до роботи наукових гуртків

20:33, 13-10-2023

У першому семестрі 2023/2024 навчального року на кафедрі вищої математики, математичного моделювання та фізики продовжують роботу наукові гуртки.

За напрямом вища математика та математичне моделювання це гурток «Основи математичного моделювання», керівник: доцент кафедри, кандидат фізико-математичних наук, доцент Калинюк А.М. Робота гуртка по середам (непарний тиждень) в 15.15, ауд. 517.

За напрямом фізика працюють два наукових студентських гуртка.

  1. «Методи розв’язування нестандартних задач з фізики», керівник: професор кафедри, кандидат технічних наук, доцент Андреєва Н. О. Робота гуртка по четвергам (парний тиждень) в 15.15, ауд. 515.
  2. «Основи радіоелектроніки та приладобудування», керівник: доцент кафедри, кандидат фізико-математичних наук Сімченко С. В. Робота гуртка по четвергам (непарний тиждень) в 15.15, ауд. 516.

Заняття в гуртках є першим кроком в набутті досвіду наукової роботи, результати якої можна представити на студентських конференціях, конкурсах наукових робіт студентів, а також підвищити рівень знань для участі в предметних олімпіадах.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до роботи гуртків і розширити свої знання та вміння в сфері вищої математики, математичного моделювання та фізики!

З усіма питаннями чекаємо на кафедрі вищої математики, математичного моделювання та фізики, ауд. 509.

Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Переглядів: 504