Відкрита лекція

14:14, 17-04-2015

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на відкриту лекцію з дисципліни чисельні методи на тему: «Чисельне диференціювання та чисельне інтегрування». Лекцію проводить доцент кафедри вищої математики, кандидат фізико-математичних наук Жихарева Юлія Ігорівна.

Лекція відбудеться 21 квітня 2015 року на другій парі (9.45-11.20) в аудиторії 515.

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!