Відкрита лекція

14:14, 17-04-2015

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на відкриту лекцію з дисципліни чисельні методи на тему: «Чисельне диференціювання та чисельне інтегрування». Лекцію проводить доцент кафедри вищої математики, кандидат фізико-математичних наук Жихарева Юлія Ігорівна.

Лекція відбудеться 21 квітня 2015 року на другій парі (9.45-11.20) в аудиторії 515.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які будуть введені до варіативної частини освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю