Засідання кафедри

11:35, 09-04-2015

8 квітня 2015 року в 504 аудиторії відбулося планове засідання кафедри вищої математики.

Мета засідання: обговорення нагальних питань навчального процесу.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Основи дистанційного навчання: технологія навчання, методи роботи, технічне забезпечення, розклад навчання.
  2. Матеріальне забезпечення кафедри: поточний стан та перспективи.
  3. Оформлення сайту кафедри.
  4. Тематика науково-дослідних робіт.
  5. Поточний стан документації кафедри.
  6. Різне.

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

Спеціалізація: Менеджмент