Засідання кафедри

11:35, 09-04-2015

8 квітня 2015 року в 504 аудиторії відбулося планове засідання кафедри вищої математики.

Мета засідання: обговорення нагальних питань навчального процесу.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Основи дистанційного навчання: технологія навчання, методи роботи, технічне забезпечення, розклад навчання.
  2. Матеріальне забезпечення кафедри: поточний стан та перспективи.
  3. Оформлення сайту кафедри.
  4. Тематика науково-дослідних робіт.
  5. Поточний стан документації кафедри.
  6. Різне.

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка