1 квітня 2015 року на кафедрі Вищої математики було проведено науковий семінар. Мета проведення семінару: заслуховування доповіді асистента кафедри ВМ Жебки Вікторії Вікторівни та старшого викладача кафедри ВМ Шевченко Галини Володимирівни.
Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.
Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.
Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.