Науковий гурток

08:19, 01-04-2015

На кафедрі вищої математики продовжує свою роботу студентський гурток «Вибрані розділи вищої математики (олімпіадні задачі)» (науковий керівник – доцент кафедри вищої математики кандидат фізико-математичних наук, доцент Дзядик С.Ю.). Заняття проводяться кожного місяця.

Також продовжує свою роботу студентський гурток «Прикладна математика в інфокомунікаціях» (науковий керівник – кандидат фізико-математичних наук, доцент Онищенко В.В.).

План роботи наукового гуртку «Прикладна математика в інфокомунікаціях»

№

Тема засідання

Термін проведення

1.

Затвердження плану роботи математичного гуртка. Знайомство з науковими тематиками провідних фахівців ДУТ (Онищенко В.В.)

січень

2.

Застосування систем підтримки прийняття рішень при керуванні інцидентами інформаційної безпеки (Березюк А.С.)

лютий

3.

Незаконне просте число (Камнева М.)

березень

4.

Розроблення комплексу захисту домашньої мережі (Кисіль О.В.)

квітень

5.

Цикада 3301(Сагайдак В.)

травень

6.

Фрактальні моделі мережевого трафіку(Головко А.)

червень

7.

Підсумкове засідання(Онищенко В.В.).

червень

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси