Відкриваємо світ фізики

10:01, 11-01-2022

Ось уже три місяці цього навчального року працює студентський гурток з фізики «Методика розв’язування нестандартних задач з фізики», на заняттях якого можна розширити та поглибити знання, набути досвіду ораторського мистецтва, розвинути комунікативні якості, здатність формувати та відстоювати свою точку зору з питань, що розглядаються.

На фото студент Янішевський Олег (ТСД-11)

Розв’язування фізичних задач – один із основних методів навчання фізики. Під керівництвом професора кафедри вищої математики, математичного моделювання та фізики, кандидата технічних наук, доцента Андреєвої Н.О. студентами були розглянуті особливості рівнозмінного, поступального й обертального рухів твердого тіла, а також рух тіла в неінерціальних системах відліку.

На фото Попелишко Юлія (ТСД-11)

Особлива увага на заняттях гуртка з фізики приділяється розв’язуванню нестандартних задач, що певною мірою є неповторні за відсутністю загальних правил розв’язання. Нестандартні задачі здебільшого сприймаються як виклик інтелекту і породжують потребу реалізувати себе у подоланні перешкоди.

На фото студент Кривицький Ігор (ТСД-11)

Досвід, набутий студентами в роботі наукового гуртка з фізики, сприятиме не тільки узагальненню знань про конкретні об'єкти та явища, а й формуванню самостійності у судженнях, творчої активності студентів.

На фото студенти: Сіпура Сергій (ТСД-11), Попелишко Юлія (ТСД-11), Янішевський Олег (ТСД-11), Зарічний Валентин (ТСД-12), Кривицький Ігор (ТСД-11)

Участь в роботі наукового гуртка, розв’язування нестандартних задач є ґрунтовною підготовкою до предметної олімпіади. Попереду ще два місяці плідної роботи, тож запрошуємо усіх бажаючих зануритися у загадковий світ фізики!

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси