XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Нові горизонти співпраці: представник ДУІКТ взяв участь в Міжнародному дні студентів 2024

14:20, 13-09-2024

Студент Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Олександр Птуха, який зараз проходить навчання у Вільнюському технічному університеті (VILNIUS TECH) за програмою академічної мобільності Erasmus+, взяв участь у щорічному Міжнародному дні студентів 2024.

Захід, який традиційно збирає студентів з різних країн, став важливою платформою для культурного обміну, міжнародного спілкування та просування університетів-учасників.

Виступ представника ДУІКТ привернув увагу студентів і викладачів VILNIUS TECH, що сприяло зміцненню міжнародної співпраці між нашими навчальними закладами. Завдяки програмі Erasmus+ та участі в таких заходах, студенти отримують унікальний досвід, нові знання та можливість обмінюватися думками з іноземними колегами.

Участь студентів у міжнародних подіях, таких як Міжнародний день студентів, надає низку переваг як для університету, так і для його студентів. Зокрема університет отримує можливість укладати нові угоди про співпрацю з закордонними навчальними закладами, що відкриває більше можливостей для академічної мобільності студентів та викладачів.

Представництво на таких заходах підвищує імідж університету на міжнародній арені, сприяючи залученню нових партнерів і студентів з інших країн.
Міжнародний обмін дає можливість студентам удосконалювати свої професійні та мовні навички, отримувати новий досвід, який сприятиме їхній майбутній кар’єрі.

VILNIUS TECH високо оцінив внесок Олександра Птухи у Міжнародний день студентів і надіслав листа подяки до ДУІКТ:

"Вітання від VILNIUS TECH! Вчора в нашому університеті відбувся щорічний Міжнародний день студентів 2024. Ми були раді, що ваш студент приєднався до нас, щоб представити ваш університет. Велика подяка Олександру за участь та обмін інформацією про рідний університет зі студентами VILNIUS TECH. Це була чудова нагода для культурного обміну, а участь студента зробила подію ще більш особливою", - йдеться в листі.

Програма Erasmus+ надає унікальні можливості для студентів нашого університету брати участь у навчанні та стажуваннях за кордоном. Це допомагає студентам не тільки отримати міжнародний досвід, але й завести нові знайомства, які можуть стати важливими в професійній сфері. Олександр Птуха своїм прикладом демонструє, наскільки корисними можуть бути такі програми для особистісного та професійного розвитку.

Ми впевнені, що цей досвід стане вагомим кроком вперед у кар'єрі Олександра та інших студентів ДУІКТ, які зможуть скористатися подібними можливостями в майбутньому.

Зазначимо, що за два дні до цього Олександр також представляв ДУІКТ у Вільнюсі, взявши участь у марафоні "Run with Erasmus", де активно підтримував здоровий спосіб життя та культурний обмін серед студентів.

#ErasmusPlus #ErasmusUA #ДУІКТ #академічнамобільність #освіта