XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Перспективне партнерство: ДУІКТ уклав меморандум про співпрацю з компанією VIATEC

13:07, 22-08-2024

У четвер, 22 серпня, Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій підписав меморандум про науково-технічне та академічне співробітництво з компанією VIATEC, яку на зустрічі представляли директор з маркетингу Юлія Подолянко та директор VIATEC Академії, керівник освітніх програм VIATEC Володимир Вовк.

Вже понад 16 років дистриб’ютор технологій для відеоспостереження, сигналізації та контролю доступу постачає на ринок України передове обладнання та ПЗ для організації систем безпеки будь-якого рівня, від індивідуальних рішень до проєктів національного масштабу. VIATEC - офіційний постачальник в Україні компаній - світових лідерів у галузі систем безпеки та мережевого обладнання.

Враховуючи багаторічний досвід та експертність команди фахівців компанії, це партнерство обіцяє стати ефективним та взаємовигідним для обох сторін. Зокрема, в.о. ректора ДУІКТ Володимир Шульга і маркетинговий директор VIATEC Юлія Подолянко підписали меморандум про співпрацю в напрямку науково-технічної, науково-практичної та освітньої діяльності.

Підписання меморандуму передбачає:

• об`єднання зусиль у проходженні практики здобувачами вищої освіти
  • проведення спільних наукових досліджень, науково-практичних конференцій, конкурсів, семінарів
  • співпраця у науково-дослідній і конструкторсько-технологічній роботі
  • сприяння організації спільних науково-дослідних лабораторій та експериментально-виробничих комплексів
  • надання науково-дослідних баз для реалізації спільних проєктів і програм
  • вдосконалення системи підготовки галузевих фахівців
  • організацію викладання студентам, слухачам, аспірантам, докторантам окремих навчальних дисциплін (спецкурсів)
  • участь у формуванні тем курсових,  дипломних та кваліфікаційних робіт, програм практик та окремих курсів підготовки
  • підвищення кваліфікації та стажування науково-педагогічних працівників і фахівців підприємств у відповідних підрозділах
  • організація стажувань випускників і проведення всіх видів практики для здобувачів вищої освіти на підприємствах

Навчання в ДУІКТ - це не лише фундаментальна теоретична підготовка на базі одного з кращих закладів вищої освіти України, а й впевненість в актуальності отриманих знань і практичних навичок.

"Завдяки тісній співпраці з провідними представниками галузі, наш університет забезпечує можливість проходження практики і стажування в компаніях-лідерах ринку, а також гарантує високі шанси на працевлаштування наших випускників", - зазначив Володимир Шульга.