Студенти кафедри МВТ ДУІКТ успішно захистили бакалаврські кваліфікаційні роботи

13:39, 17-06-2024

В період з 11 по 20 червня на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій тривають захисти бакалаврських кваліфікаційних робіт. Студенти презентують свої проекти, демонструючи набуті знання та вміння у сфері мобільних комунікацій і відеоінформаційних технологій. Кожна робота оцінюється комісією, до складу якої входять провідні викладачі кафедри.

Серед найкращих робіт комісія відзначила роботу Артема Манька, присвячену системі дистанційного керування налаштуваннями мобільних 4G-мереж, і Степана Магась, присвячену використанню 5G-мереж в розумних містах за допомогою алгоритмів нейронних мереж. Проекти отримали високі оцінки за їхню практичну цінність та технічне виконання. Вікторія Милославська у своїй бакалаврській роботі продемонструвала використання методів відеопродакшн. Варто відзначити, що даний проект отримав І місце конкурсу «Мій найкращий університет - ДУІКТ».

Ці роботи не лише відзначилися високою якістю виконання, але й продемонстрували значний потенціал для подальшого розвитку та впровадження у реальних умовах. Вони підтверджують високий рівень підготовки студентів і професіоналізм викладачів кафедри, які своєю невтомною працею сприяють формуванню майбутніх фахівців у галузі телекомунікацій.

Запрошуємо абітурієнтів долучитись до нашої креативної команди професіоналів!