Практичні здобутки майбутніх науковців кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій

11:54, 28-09-2023

Магістр – освітній рівень фахівця, який на основі кваліфікації бакалавра набув поглиблених спеціальних умінь та знань інноваційного характеру, має певний досвід їх застосування та продукування нових знань для вирішення проблемних професійних завдань у певній галузі .

Магістр повинен мати широку ерудицію, фундаментальну наукову базу, володіти методологією наукової творчості сучасними інформаційними технологіями, методами отримання, обробки, збереження і використання наукової інформації, бути спроможним до плідної науково-педагогічної діяльності. Підготовка фахівця – магістра – складний і багатогранний процес.  Педагогічна практика передбачає ознайомлення із специфікою педагогічної діяльності викладача вищого навчального закладу І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, оволодіння уміннями та навичками організації навчальної, виховної та наукової роботи зі студентами, проведення науково-дослідної роботи в умовах, що максимально наближені до майбутньої професійної діяльності магістра.

В вересні 2023 року майбутні  магістри КАФЕДРИ МОБІЛЬНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ: Луцюк Іван та Сержанський Стас  які на разі проходять науково-педагогічну практику в стінах ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, мали можливість самостійно провести лекцію першокурсникам. Тему студенти обрали собі самостійно з бази науково-педагогічної практики яка надається кафедрою мобільних відеоінформаційних технологій, а саме: провели лекцію з дисципліни «Налаштування безпроводових мереж доступу (WI-FI)». Майже півтори години, на одному подиху, студенти  першокурсники із захопленням ловили кожне слово наших майбутніх науковців які поділилися найактуальнішими знаннями і отримали невеликий але такий значущий досвід, необхідний кожному студенту – магістру.

Звичайно, шлях до досягнення у кожного свій, але результат має бути досягнуто всіма.

Вітаємо з першим педагогічним досвідом у проведені лекційного заняття!!!