(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Поповнення матеріальної бази кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій

15:38, 14-07-2023

Сьогодні як ніколи надзвичайно важливо мати надійні комунікації й доступ до мережі Інтернет. Війна змусила світ об’єднатися та шукати нові, альтернативні джерела. Під час російського вторгнення в Україні багато вищих навчальних закладів залишилися без засобів зв’язку. Вирішення такої проблеми в наш  нелегкий час став проект Starlink.

В Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій на кафедрі Мобільних та відеоінформаційниих технологій використовують в освітньо-науковому процесі, а також для адміністративних потреб університету станції супутникового інтернету Starlink, що дозволяє забезпечити якісний освітньо-науковий процес  за спеціальністю 172.

Starlink – це величезна перевага, яка надасть можливість нашим студентам і викладачам працювати й навчатись за будь-яких умов. Starlink – інноваційний проєкт, який завдяки мережі супутників та спеціальному терміналу із супутниковою антеною забезпечує доступ до широкосмугового інтернету в будь-якій точці планети.

Незважаючи на всі труднощі, ми продовжуємо працювати, навчати, навчатися, жити!

В нових реаліях це є важливою складовою для функціонування закладів вищої освіти України!

Інтегрованість і сучасні технології світового рівня сприятимуть якості та ефективності надання ДУІКТ освітніх послуг, проведенню наукової діяльності. Ми забезпечуємо доступ до наших електронних навчальних ресурсів, бібліотеки, репозиторію, освітньої платформи Moodle та інших платформ стійким високошвидкісним інтернет-зв’язком.

Шановні абітурієнти, звертаємо Вашу увагу!!!

якщо у Вас виникають питання щодо вступу  на кафедру МВТ,

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;

тел., Viber/Telegram 068-219-50-50

або

приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:

Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136

з 9:00 до 17:00 в робочі дні!!!

НАГАДУЄМО ЩО САМЕ В ЦЬОМУ РОЦІ Є УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ВСТУПИТИ НА НАВЧАННЯ  на контракт 1, 2, 3 та 5 курс САМЕ НА КАФЕДРУ МВТ

лише за мотиваційним листом ( БЕЗ НМТ/ЗНО)

Запрошуємо Вас на навчання на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій за 172 спеціальністю  за освітніми програмами:

бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”

і

магістрів “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”

до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Наші контакти:

Телефон (Viber / Telegram) +38 (068) 219-50-50