Професійний старт: документознавці ДУІКТ успішно захистили переддипломну практику

14:06, 27-05-2024

У п’ятницю, 24 травня, в ДУІКТ відбувся захист переддипломної практики студентів спеціальності 029 кафедри документознавства та інформаційної діяльності. Майбутні бакалаври представляли свої роботи як очно, так і дистанційно.

Загалом практику проходили 53 студента Навчально-наукового інституту менеджменту і підприємництва, які навчаються за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», «Документознавство та інформаційна діяльність», а базами для набуття першого професійного досвіду стали різноманітні державні та приватні установи.

Так, Альона Колібедіна розповіла про стажування в Солом’янській РДА м. Києва, Марина Горщевська та Лідія Дудок - про роботу у відділі документообігу та організації кадрової роботи Овруцької міської ради, а Таїсія Коробка про стажування в «Міжнародному благодійному фонді «Центр соціальних проектів майбутнього».

Сергій Киба здобував професійний досвід в адміністративному відділі ВСП «Роменський фаховий коледж СНАУ», а Каріна Андросова – в рідному ДУІКТ.

Деяким зі студентів вдалося попрацювати в топових комерційних компаніях України. Зокрема, Альона Палецька пройшла практику в приватному акціонерному товаристві «Vodafone Україна», Денис Євхимець розповів про специфіку роботи в аналітичному відділі суші-ресторану «Якіторія», а Софія Вихор, Сніжана Ковальчук та Анна Семенова вивчали систему консалтингових послуг та роботу з документами в системі електронного документообігу в Товаристві з іноземним капіталом «ВЕРІТЕКС».

Переддипломна практика – важливий крок у професійному становленні, оскільки в цей період студент не лише закріплює та поглиблює теоретичні знання, здобуті в процесі вивчення загальних та профільних навчальних дисциплін, а й формує реальні уміння та навички аналітичної та документознавчої діяльності.