Компанія Google планує запровадити інструменти для позначення зображень, згенерованих штучним інтелектом, аби зменшити поширення фотореалістичних фейків і дезінформації, пише Bloomberg.
Одна з функцій має назву «Про це зображення». Вона надає додатковий контекст щодо того, коли зображення або подібні фото були проіндексовані Google й де вони вперше з’явилися в мережі, тобто користувачі зможуть визначити першоджерело зображення.
Крім того, Google працюватиме з іншими платформами, щоб переконатися, що вони також додають відповідну примітку до файлів, згенерованих ШІ. Нова функція стосується, зокрема, Midjourney і Shutterstock.
Перше нове доповнення з’явиться в найближчі місяці, зазначає TechCrunch. Щоб скористатися функцією, користувачам потрібно буде натиснути три крапки на зображенні в результатах пошуку Google Images, виконати пошук за зображенням або знімком екрана в Google Lens чи провести пальцем угору в застосунку Google.
Пізніше отримати доступ до цієї функції можна буде у веббраузері Google Chrome на мобільному телефоні й комп’ютері. Спочатку функція буде доступна лише в США й лише англійською мовою.
Нагадаємо, ДУІКТ запрошує на навчання на кафедрі Штучного інтелекту! Ми готуємо фахівців з розробки інформаційних технологій для управління інформаційними системами і процесами різного призначення.
Завдяки плідним відносинам кафедри з компаніями- партнерами «Grid Dynamics», «Matoffo», «Kharkiv IT Cluster», «Хуавей», «CISCO», «Lifecell», «Hewlett Packard Enterprise», студенти мають можливість вдосконалити професійні компетенції, наблизитися до світових вимог роботодавців та викликів сьогодення, бути обізнаними з інноваційними напрямками діяльності компаній.
Кафедрою заключенні договори про співпрацю з компаніями «Grid Dynamics», «Kharkiv IT Cluster», «Українські системні інновації», Інститут проблем штучного інтелекту, «Антек-Телеком», «Matoffo», які є потенційними роботодавцями для студентів кафедри, де вони мають можливість проходити стажування з подальшим працевлаштуванням.
Чекаємо на вас!