XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Новітня техніка та нові можливості: в ДУІКТ відбулася чергова зустріч з представниками ТОВ «Хуавей Україна»

08:30, 30-08-2024

У четвер, 28 серпня, делегація ТОВ «Хуавей Україна» відвідала Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій. Під час зустрічі ДУІКТ було передано чергову партію благодійної допомоги у вигляді обладнання для лабораторій.

Зокрема було передано:

• Мережний екран наступного покоління USG6525E;
  • Мультимедійний пристрій IdeaShare;
  • Камери відеоспостереження різного призначення;
  • Комутатори та ін.

Все обладнання буде використане для навчання здобувачів вищої освіти.

Після передачі обладнання відбулися перемовини керівництва ДУІКТ та представників компанії, на яких було обговорено подальшу співпрацю та плани на майбутнє. Також обговорили результати нещодавнього візиту делегації ДУІКТ до Брюсселю на запрошення компанії Хуавей. Зокрема, можливості розширення науково-освітньої співпраці в рамках існуючої в університеті «Академії інформаційно-комунікаційних технологій Хуавей».

Користуючись нагодою, Володимир Шульга вручив особисту подяку ректора ДУІКТ Заступникові генерального директора HUAWEI Цао Ічушую за багаторічну продуктивну співпрацю та підтримку університету.

«Цей візит став черговим етапом плідної співпраці між ТОВ «Хуавей Україна» та Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій. Наші фахівці отримали чудову нагоду ознайомитися з передовими підходами компанії «Хуавей» у сфері кіберзахисту, захисту персональних даних і штучного інтелекту. Представники Центру представили цікаві доповіді та надали ґрунтовну інформацію щодо відповідних досягнень компанії «Хуавей», а також детально обговорили можливості реалізації спільних з нашим університетом проєктів і навчальних програм», - зазначив Володимир Шульга.

Довідково:

Успішній співпраці ДУІКТ і ТОВ «Хуавей Україна» вже чотири роки. Перший меморандум був підписаний у жовтні 2020 року. З тих пір компанія Хуавей активно долучається до процесу якісної підготовки фахівців у ДУІКТ:

• На базі університету було відкрито Лабораторію «Академія інформаційно-комунікаційних технологій Хуавей» з можливістю навчання за програмою компанії та отриманням сертифікатів міжнародного зразку.
  • Талановиті студенти ДУІКТ протягом семестру отримували стипендії від Хуавей за програмою «Академічних стипендій».
  • За програмою дуальної освіти від Хуавей протягом чотирьох років студенти університету навчалися в компанії за напрямками мережних технологій, «Великих даних», Інтернету речей. А найкращі студенти, склавши іспити, були працевлаштовані в компанії.
  • За підтримки компанії укриття в університеті було обладнано сучасними точками доступу Wi-Fi, що має важливе значення не лише для навчального процесу, а й для безпеки студентів і викладачів.

Загалом протягом чотирьох років ДУІКТ отримав та продовжує отримувати допомогу у вигляді обладнання, яке використовується університетом для забезпечення якісного процесу сучасної освіти.

Нещодавно, 25 червня 2024 р., ДУІКТ і ТОВ «Хуавей Україна» підписали новий «Договір про співробітництво» з метою розширення і поглиблення конструктивної взаємодії між сторонами, зокрема через проведення спільних заходів і наукових досліджень.

10-17 серпня 2024 року на запрошення і за підтримки ТОВ «Хуавей Україна» делегація ДУІКТ відвідала Центр прозорості з питань кібербезпеки компанії Хуавей (Huawei Cybersecurity Transparency Center), який розташовано у м. Брюссель, Бельгія.